tytuły piosenek do filmu wakacyjnego

Odloty - sex spotkania

Temat: Festiwal Muzyki Disco Polo i Dance
" />Zespół SKANER powstał w latem 1993 roku. Po rozstaniu z grupą BOYS liderem zespołu został Robert Sasinowski. W listopadzie 1994 roku w firmie GREEN STAR ukazała się kaseta "Gorące Uczucia" , a znalazły się na niej takie, przeboje jak: "Kino Kino", "Weronika", "Gwiezdny pył" i inne. Od kwietnia 1995 roku zespół tworzą:

Robert Sasinowski - leader, vocal, aranżacje, instr. klawiszowe, autor muzyki i większości tekstów piosenek grupy SKANER.

Leszek Gulewicz - DJ. , instrumenty klawiszowe

Mariusz Bruszewski - voc. instrumenty klawiszowe

W lutym 1996 ukazała się kaseta i płyta CD pt. "NADZIEJA", która stała się prawdziwym hitem i w 200% spełniła "nadzieje" producentów i muzyków zespołu. Do piosenek "Nadzieja" i "Don Juan" wyprodukowano teledyski. Wiosną 1996 miejsce Mariusza zajął czarnoskóry raper i tancerz - FRANKI i w tym składzie SKANER występował do lata 1999.
SKANER w 1996 roku dołączył do ścisłej czołówki grup grających polską muzykę taneczną. Charakterystyczny klimat piosenek sprawia, iż zespół znajduje wielu zwolenników nie tylko wśród fanów DISCO POLO.
Dzięki doskonałym występom LIVE, SKANER zdobył tytuł NAJLEPSZEGO ZESPOŁU '1995 grającego w sieci dyskotek Firmy GREEN STAR, a latem 1996 grupa ta wygrała PIERSZY OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MUZYKI DISCO POLO '1996. Na przełomie listopada i grudnia 1996 zespół koncertował w Stanach Zjednoczonych.
W lutym 1997 roku ukazał się kolejny album zespołu pt. "Pociąg do gwiazd". Już w kwietniu sprzedaż przekroczyła 100. 000 sztuk, a tym samym SKANER zdobył złotą płytę która wręczona została na finale festiwalu w Ostródzie. Piosenki z tego materiału cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce. Utwór Moja wolność przez dziesięć miesięcy gościł na Liście Przebojów Disco Polo Live TV Polsat z czego 21 tygodni na miejscu pierwszym. Dopiero premiera kolejnego teledysku pt. "American Boy" zmieniła sytuację na liście i ta piosenka okupowała pierwsze miejsce na liście najlepszych utworów przez całe lato. Teledysk do tej piosenki zespół przygotował już jesienią 1996 podczas pobytu w USA, a zdjęcia realizowano na Manhattanie przy pomocy TV Amerykańskiej. Dziś są to już historyczne zdjęcia nieistniejących budynków WTC.
Na początku lipca odbyła się kolejna premiera - czyli wakacyjna propozycja pt. "Africa". Teledysk do tej piosenki nakręcono w Grecji na wyspach i we Włoszech. Podczas tej samej wyprawy przygotowano materiał na wideo do piosenki "Wracaj do mego świata", ale to nagranie znane już z kaset i płyt CD telewidzowie mogli zobaczyć dopiero w grudniu 1998.
W podsumowaniu rocznym 1997 Listy Przebojów TV POLSAT, piosenka Moja Wolność zajęła miejsce pierwsze, a American Boy - drugie.
Za płytę „Pociąg do gwiazd", zespołowi przyznano PLATYNOWĄ PŁYTĘ, która wręczona została na uroczystym koncercie 19 kwietnia 1998 w Sali Kongresowej.
W lipcu 1998 ukazała się najnowsza propozycja zespołu pt: „Lato w Kołobrzegu".
Piosenka tytułowa w ciągu kilku tygodni stała się największym przebojem wakacji 1998, a teledysk zawędrował na szczyt Listy Przebojów TV POLSAT.
Na festiwalu Muzyki Disco Polo i Dancc 1998 - SKANER otrzymał NAGRODĘ i PUCHAR PUBLICZNOŚCI. W grudniu 1998 miała miejsce premiera teledysku Skanera pt. Żołnierz. Było to prawdziwe wydarzenie, ponieważ jest to pierwszy w polskiej muzyce tanecznej teledysk zrealizowany cyfrową techniką animacji 3D.
Docenili to eksperci na festiwalu teledysków YACH FILM 1999 w Gdańsku gdzie
przyznali nominację do nagrody za najlepsze animacje komputerowe.
Rok 1999 był także wyjątkowo ciekawy. W czerwcu ukazała się kaseta i płyta CD z największymi przebojami zespołu pod tytułem:"THE BEST OF SKANER". Materiał oprócz super rermiksów znanych bitów w wersji 1999, zawiera nową piosenkę pt. „ Wakacyjny romans", która stała się przebojem wakacji 1999.
Oprócz wielu koncertów na terenie kraju SKANER w tym roku występował też w Belgii i Niemczech. Na festiwalu Disco Polo i Dance SKANER podobnie jak rok wcześniej zdobył NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI. Na koniec 1999 roku ukazała się kaseta zatytułowana „The best of SKANER cz. 2."
W 2000 roku, zespół wzbogacił swe występy estradowe. Od tego czasu na koncertach oprócz usłyszenia wszystkich hitów SKANRA można zobaczyć też znakomity show taneczny w wykonaniu Mistrzów Polski w tańcu dance. 2001 rok to nowy teledysk i nowy przebój pt. „WIOSNA", który jest zapowiedzią właśnie przygotowywanej nowej płyty.
O naszej pracy najlepiej świadczy niezmienne zainteresowanie i sympatia szerokiej grupy odbiorców która przekłada się na ponad 100 koncertów zagranych co roku.
Obecnie zespół występuje w składzie:


Robert Sasinowski - leader, voc., kompozytor, autor tekstów.

DJ. Leszek - instr. klaw., prezenter

Marcin i Grzesiek - Mistrzowie Polski w tańcu dance.
FANI DISCO-POLO
Źródło: forum.ostrodaonline.pl/viewtopic.php?t=48Temat: [FTA] TVP Polonia
Lato w TVP Polonia
350 wakacyjnych pozycji rozrywkowych, 36 filmów fabularnych, 30 seriali, 26 audycji dla dzieci, a ponadto goście z pierwszych stron gazet, koncerty, eventy, festiwale i wydarzenia kulturalne – to propozycje dla widzów na tegoroczne wakacje od odświeżającej swój wizerunek i program TVP Polonia.
Wyjątkowe lato, które rusza 7 czerwca w TVP Polonia, to dopiero początek zmian zapowiadanych w jesiennej ramówce. Ramówka letnia TVP Polonia porządkuje program w zgodzie z wakacyjnym rytmem dnia. Na każdą porę oferuje pozycje pasjonujące lub po prostu wesołe, pełne napięcia i wzruszeń, zaspokajające głód informacji. Jej motywem przewodnim jest promocja uroków Polski w kraju i za granicą. Wszystko to w lekkiej, letniej oprawie, co zapewni widzom relaks, dobrą zabawę i odpoczynek.
– TVP Polonia ma bardzo duży potencjał. Jest faktycznie trzecim ogólnotematycznym kanałem Telewizji Polskiej i jedynym o globalnym zasięgu. Chcemy odświeżyć wizerunek stacji, unowocześnić i urozmaicić ofertę programową, tak żeby uczynić ją jeszcze atrakcyjniejszą, bardziej konkurencyjną, a w rezultacie zdobyć nowych widzów w Polsce i na całym świecie. Początek tych zmian widzowie zobaczą już latem. Na wakacje oferujemy rekordową liczbę ulubionych seriali i najlepszych polskich filmów, a do tego cieszące się popularnością programy rozrywkowe. Pracujemy nad tym, aby TVP Polonia kojarzyła się naszym widzom z przyjazną telewizją, dostępną przez całą dobę – zapowiada Witold Laskowski, Dyrektor TVP Polonia.
Wakacyjną ramówkę TVP Polonia zdominują programy rozrywkowe, wśród których widzowie otrzymają porcję ulubionych kabaretów, m.in. "Kabaretową Jedynkę", "Kabaretowy Klub Kanapowy", "Festiwal Kultury Kresowej", "Festiwal Muzyki Cygańskiej" i "Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze".
Rozrywkę w TVP Polonia urozmaici motoryzacyjny "MotoSzał" czy też bardziej ekstremalny "Dzień na Wyścigach – Służewiec 2010", a wielbicieli kuchni TVP Polonia zaprasza na kulinarne przygody z Joanną Brodzik i Robertem Makłowiczem. Z kolei świat mody i celebrytów przybliży widzom show "Supermodelki".
Dla widzów wymagających, oczekujących nie tylko rozrywki, TVP Polonia przygotowała m.in. cykl filmów fabularnych "Kino Mistrzów" i festiwal twórczości Andrzeja Barańskiego – wyróżnionego Koroną Sandomierską dla Reżysera Niezwykłego na zakończonym w maju w Sandomierzu Festiwalu Filmów Niezwykłych. Wśród tytułów, które zostaną wyemitowane, znajdą się najnowsze produkcje, m.in. "Niech gra muzyka" i premiera w TVP Polonia "Parę osób, mały czas" ze wspaniałą kreacją Krystyny Jandy i Andrzeja Hudziaka.
Ponadto TVP Polonia zaprasza na "Kino Sąsiadów na Bis", czyli przeboje kinowe z Czech, Węgier, Słowacji czy Bułgarii. Cykl w czerwcu zacznie się rewelacyjnym Jiri Menzlem i jego "Skowronkami na uwięzi" oraz "Świętem przebiśniegu", a w sierpniu widzowie zobaczą kino pełne słynnego czeskiego humoru i delikatnej ironii w "Wycieczkowiczach" Jiri Vejdelka. Na koniec cyklu pokazany zostanie "Skrzat" Tomasa Vorela – film wyreżyserowany w konwencji kina niemego.
Fabułę uzupełni cykl dokumentalny "W stronę Polski" czyli opowieść o obcokrajowcach, którzy szukając swojego miejsca na ziemi znaleźli je właśnie w Polsce. Pojawią się również filmy o wybitnych Polakach, ich życiu i uznanych dokonaniach na tle epoki, w której żyli, czy żyją. Stąd będzie film o Arnoldzie Szyfmanie, Kazimierzu Karabaszu, Mai Komorowskiej, Piotrze Adamczyku czy Czesławie Niemenie, i wielu innych wyjątkowych Polakach.
Seriale telewizyjne cieszące się niezmiennie ogromną popularnością wśród widzów także znalazły miejsce w letniej ramówce. W TVP Polonia produkcje gromadzące przed telewizorami miliony widzów: "M jak miłość", "Plebania", "Egzamin z życia", "Ojciec Mateusz", "Złotopolscy", a ponadto seriale sensacyjne, w tym też nowe produkcje: "Tajemnica twierdzy szyfrów", "Defekt" czy "Wydział zabójstw" choć nie zabraknie również starszych produkcji: "Na kłopoty Bednarski" i "Tulipan".
Do tego jeszcze dawka dobrego humoru za sprawą seriali komediowych: "Codzienna 2 m 3" i "Bulionerzy".
Będzie też pasmo współczesnego serialu obyczajowego, a w nim lubiany "Kopciuszek", "Ja wam pokażę!", "Więzy krwi", "Przystań" oraz najnowszy hit TVP – "Dom nad rozlewiskiem" na podstawie powieści Małgorzaty Kalicińskiej.
Z kolei w cyklu "Perły Telewizyjnej Filmoteki" spotkanie z bohaterami seriali "Czterej pancerni i pies", "Przygody Pana Michała", "Polskie drogi" – pozycje dla wielopokoleniowej widowni.
TVP Polonia na wakacje nie zapomina o najmłodszych widzach. Wśród propozycji znajdą się filmy animowane i seriale fabularne dla dzieci i młodzieży w reżyserii znanych twórców seriali familijnych: "Maszyna zmian" i "Sto minut wakacji" Andrzeja Maleszki, "Awantura o Basię" i "Panna z mokrą głową" Kazimierza Tarnasa czy "Trzy szalone zera" Wiktora Skrzyneckiego.
Ponadto codzienne pasma dobranocek o godz. 19.15 i 01.15, a w nim: poniedziałki – "Dziwne przygody koziołka Matołka", wtorki – "Misiaki", środy – "Mały pingwin Pik-Pok", czwartki – "Miś Uszatek", piątki – "Marceli Szpak dziwi się światu"/"Film pod strasznym tytułem", soboty – "Maurycy i Hawranek", niedziele – "Baśnie i bajki polskie".
TVP Polonia co tydzień zaprasza też widzów na transmisje mszy św. z różnych zakątków Polski przyczyniając się w ten sposób również do prezentacji piękna polskiej sztuki sakralnej. W czerwcu TVP Polonia odwiedzi m.in. Gniezno, Koniecpol i Radecznicę, w lipcu Bydgoszcz i Lębork, a w sierpniu Górecko Kościelne, Roztocze, Szczyrk, Kalwarię Zebrzydowską i Zwierzyniec.
Ofertę programu uzupełnią m.in.: "Tydzień Polski" – program dla Polonii i o Polonii, który przyniesie informacje z kraju i ze świata; "Śniadanie na Podwieczorek" – program, w którym widzowie zobaczą gwiazdy z pierwszych stron gazet (tegoroczne wakacyjne hasło programu brzmi: Od Rozlewiska do Przystani, czyli z kamerą w najpiękniejszych zakątkach w Polsce i za granicą); "Złote przeboje" – dwadzieścia minut dobrej muzyki, a ponadto w TVP Polonia jak zawsze będzie można zadedykować najbliższym piosenkę za pośrednictwem polonijnego koncertu życzeń – "Twoje Złote Przeboje".
Źródło: forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=7556