blizna na lewej ręce po szczepieniu

Odloty - sex spotkania

Temat: Twoja blizna którą zapamiętasz do końca życia ...
Ja mam na czole koło lewej brwi dolłeczek po ospie oraz na prawej nodze na piszczelu, jak byłam mała chciałam wskoczyć na murek, ale noga mi się poślizngeła i potarłam prawie do żywego mięsa (,że to tak ujmę) o beton. Krew się lała jak nie wiem co, a ja jeszcze gorzej płakałam.(miałam wtedy z 7-8 lat)
Mam jeszcze na lewej ręce ślad po szczepionce, ale to się nie zalicza do blizn, bo każdy to ma.xD
Źródło: ola.galeria.glitery.pl/forum/viewtopic.php?t=31248Temat: Znamiona
Ja mam jedną dość dużą na lewym udzie, prawie na pośladku. I się koleżanki dziwnie patrzą, bo wyglada jak siniak. I głupio tłumaczyć: ,,Nie, ja mam tak od urodzenia taka myszkę. Taką małą plamkę, po prawej stronie, tak nisko brzucha i taką dużą kropkę z tyłu lewej łydki. I na lewej ręce bliznę po szczepieniu. Na prawej trzy dość duże ciemne kreski, na prawej nodze, tak bardzo nisko, nad pięta, dużą bliznę (przygoda z goleniem). I furę pieprzyków.
Źródło: victor-junior.pl/forum/viewtopic.php?t=10586


Temat: Znamiona

Mam dość dużą blizne na prawym kciuku...a wszystko dzięki księdzu
Mogłabyś przybliżyć okoliczności zajścia? ... ja mam taką, może centymetrową a może nawet nie, rysę na wewnętrznej stronie lewego przedramienia- pamiątka z piątej czy szóstej klasy... wtedy jacyś inteligentni ludzie klej w metalowych tubkach produkowali... pożyczyłam koleżance kleju, a ona mi go później odrzuciła ... poza tym ślad po ukąszeniu szerszenia (trzeba się było z nimi nie drażnić ) ciut nad prawym łokciem... wygląda jak miejsce po szczepionce ... i mnóstwo malutkich blizn na rękach i nogach, których na szczęście nikt poza mną nie zauważa... inaczej to bym musiała chyba zacząć żałować wspinania się na drzewa, płoty, biegania po zaroślach i jeżdzenia na bagażniku roweru a nie na siodełku, itp.
Źródło: kobiety-kobietom.com/forum/viewtopic.php?t=2396


Temat: Twoja blizna którą zapamiętasz do końca życia ...
Na rękach mam pełno blizn po podrapaniu przez kota.xd
Na brzuchu po ospie.
I na kolanie,bo przewróciłam się na jabłkach.-,-

Mam jeszcze na lewej ręce ślad po szczepionce, ale to się nie zalicza do blizn, bo każdy to ma.xD
Źródło: ola.galeria.glitery.pl/forum/viewtopic.php?t=31248